Satın Almadan Önce irc root admin komutları Things To Know

Sets the user bey an IRC Operator. This mode should hamiş be confused with the channel mode +o, which sets a user as a channel operator.

+a mod’mehabetli size kanalda müdafaa esenlar. Kanalda size kimse ban atamaz. Ve siz deopken ve kanal +m ( konuşma kanunğı modulu ) iken kanalda sermayeşabilirsiniz.

Yaşamış olduğunız soru, destek yahut hulliyatldığınız yerlerde #help kanalını kullanabilirsiniz. Kanal yetkililerinin yaptığı uyarı dikkate almayan kişiler kanaldan top uzaklaştırılacaktır.

Tempshun: Arızi shun ekleyip kaldırmanızı esenlar. Tempshun listesine eklenen kullanıcı sunucudan çıkarsa otomatik olarak shun listesinden silinir.

şayet süre olarak 0 belirtilirse gline kalıcı olur. Başkaca müddet 1d10h15m30s gibi değişik formatlarda belirlenebilmektedir.

#KANAL kısmına Identify edilecek kanalı, ŞİFRE kısmına ise bu kanalı kaydederken girilen şifre irc komutları nick şifresi değiştirme girilir.

Gline: Belirtilen hedefin ağ ile bağlantısını ayırmak ve belirtilen süre doluncaya derece giriş yapmasını engellemekte kullanılmaktadır.

Bu parametre ile belirlediğimiz maska iye kullanıcıların kanalımızda nick bileğfiiltirmesini engelleyebiliriz.

chanserv komutları chat komutları lüzumlu irc komutları irc komutları mirc komutları yârenlik odaları nickserv komutları oper komutarı sohbet odaları sohbetedersin ücretsiz sohbet

Hulliyatldığınız irc sunucusunda türki harici sair bir zeban değerlendirmek istiyorsanız nickserv language komutu size farklı dilde görev vermeyi irc komutları kanal modları sağlayabilir.

Timer, belirli devran görüntülü sohbet sitesi aralıkları veye saatte belirlenen komutun belirlenen irc komutları kanal modları skorda tekrar edilmesi karınin kullanılır. Vakit aralığı saniye cinsinden yazılır.

Bu iş ile alakadar 2 komut bulunmaktadır. Bunlar sırası ile: /whois nick — Bir başkası ise /msg nickserv info nick komutudur.

Kullanmaı : /finger nick /version : Kişinin sunucuya baglandıgı mukayyetm hakkında bilgelik verir.

Access denied Error code 1020 You cannot access irckomutlari.com. sohbet sitesinden para kazanma Refresh the page or contact the site owner to request access.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *